Pokuta i pojednanie

Sakrament pokuty i pojednania celebrowany jest w naszym Sanktuarium podczas każdej Mszy św.

Ponadto, w każdej chwili można się zgłosić do zakrystii z prośbą o spowiedź.

Podczas dnia, można zadzwonić na domofon do wybranego Ojca i poprosić o spowiedź. NIGDY NIE ODMÓWIMY.

Na kierownictwo duchowe umawiamy się indywidualnie z wybranym przez siebie Ojcem. Najlepiej jest zrobić to w niedzielę, w zakrystii, po Mszy św.

Przed świętami Bożego Narodzenia, spowiadamy bez przerwy od 22 grudnia w godzinach od 8.00 do 19.00

Przed swiętami Wielkanocnymi, spowiadamy bez przerwy od wielkiej środy do soboty wielkanocnej, w godzinach od 8.00 do 18.00