V niedziela zwykła

10 lutego 2019

1. Obchodzimy dziś V niedzielę zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. Popołudniu, nieszpory o godzinie 17.00 oraz różaniec o godzinie 17.30.
  2. W nadchodzącym tygodniu będziemy przeżywać następujące wspomnienia liturgiczne:
  • w poniedziałek - Wspomnienie NMP z Lourdes. Z ustanowienia św. Jana Pawła II w tym dniu przypada 27 Światowy Dzień Chorego. W naszym Sanktuarium, o godzinie 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Chorych i cierpiących, połączona  z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Zwracamy się z uprzejma prośbą, aby pomóc Chorym i Starszym wiekiem w przybyciu w tym dniu do naszej świątyni.
  • w czwartek - wspomnienie świętych Cyryla i Metodego - Patronów Europy.
  1. W środę, po Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie Rodziców Młodzieży, która w naszej Parafii przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. Informujemy, że kolejna edycja Kursu Przedmałżeńskiego w naszym Sanktuarium rozpocznie się w sobotę 09 marca, o godzinie 19.00. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału.
  3. Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom i Sympatykom naszego Sanktuarium oraz Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym to miejsce, posługująca tutaj Wspólnota Franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Mirowskiej. Obchodzących w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze małżeńskie, polecamy Bożej Opatrzności. Swoją modlitewną pamięcią ogarniamy również wszystkich tych, którzy za pomocą łączy internetowych, uczestniczą w liturgii sprawowanej w naszym Sanktuarium.

z życzeniami pokoju i dobra

o. Wojciech Madej ofm

» Archiwum | Pobierz jako PDF