o. Jakub MentelGwardian

Święcenia kapłańskie otrzymał 22. 05. 1993 r. W Pińczowie od 2014 roku. Pierwsze 3 lata posługiwał w Sekretariacie Ewangelizacji.

Swoje imieniny obchodzi 25 lipca

o. Wojciech Madej - Proboszcz Parafii, Kustosz Sanktuarium, Katecheta w ZSZ, Administrator strony www

Święcenia kapłańskie otrzymał 11. 05. 2002 r. W Pińczowie od 2011 roku. Pierwsze 6 lat pełnił również funkcję Gwardiana. Jest Katechetą w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica . Zajmuje się Liturgiczną Służbą Ołtarza oraz prowadzeniem strony internetowej Parafii. Przygotowuje Dzieci do I Komunii św. oraz odpowiada za organizowane w Parafii cykliczne Kursy przedmałżeńskie.

Swoje imieniny obchodzi 23 kwietnia

o. Bartosz Prusiewicz - Wikary Parafii, Katecheta w Fundacji Złote Serce

Święcenia kapłańskie otrzymał 19. 05. 2012 roku. W Pińczowie od 2016 roku. W pierwszym roku pobytu katechizował także w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica. Przygotowuje Młodzież do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Swoje imieniny obchodzi 21 kwietnia

o. Korneliusz Kłósek - Katecheta w ZSZ

Święcenia kapłańskie otrzymał 04. 08. 1988 roku. W Pińczowie od 2017 roku. Jest Katechetą w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica. Zajmuje się Żywym Różańcem.

Swoje imieniny obchodzi 16 września

o. Eryk Hoppe - Kapelan Szpitala

Święcenia kapłańskie otrzymał 30. 05. 1998 roku. W Pińczowie od 2017 roku. Jest Kapelanem Szpitala powiatowego w Pińczowie oraz administratorem strony internetowej kapelanii szpitalnej: www.infirmeria.pl

Swoje imieniny obchodzi 18 maja

br. Adam Raczkowski - Zakrystianin

W Pińczowie od 2015 roku. Tutaj odbywa swoją formację do ślubów wieczystych. Zajmuje się zakrystią.

Swoje imieniny obchodzi 24 grudnia

br. Idzi Borkowski

Profesję wieczystą złożył 29. 09. 2013 r. W Pińczowie od 2017 roku. Jego głównym zadaniem jest opieka nad br. Benedyktem oraz pomoc w zakrystii.

Swoje imieniny obchodzi 23 kwietnia

br. Benedykt Kolaniak

Profesję wieczystą złożył 17. 10. 1955 roku. W Pińczowie od 2000 r.

Swoje imieniny obchodzi 11 lipca