Piosenka na RORATY 2018

2 grudnia 2018

Piosenka na roraty 2018 Mały Gość Niedzielny. Opowiada o bohaterach Starego Testamentu i nie tylko.
Słowa i muzyka: Adam Szewczyk
wykonanie: Magda Anioł.
Opracowanie i synchronizowanie prezentacji Łukasz Dziechciowski http://slajdy.net.pl/
Duże litery do wyświetlania na projektorze czy telewizorze w kościele.
System multimedialny w kościele, baza tekstów pieśni do projektorów multimedialnych i telewizorów lcd z gotowymi zestawami pieśni, banerów i obrazków na każdy dzień roku liturgicznego
organista mgr Łukasz Dziechciowski

prezentacja i nuty do bezpłatnego pobrania z chomika slajdy1 http://chomikuj.pl/slajdy1

1. Józef z Egiptu mądrość miał, e D G