Porządek Mszy Świętych i nabożeństw

Msze święte w niedzielę i święta:

7.00, 8.30, 10.00, 12.00 (suma), 18.00

od czerwca do sierpnia: 21.00

Msze święte w dni powszednie:

6.30, 7.00, 8.00, 18.00

Różaniec

codziennie: 17.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

sobota: 7.30

niedziela: 6.30

Droga Krzyżowa

Piątek - 7.30

Nieszpory niedzielne

Nabożeństwa marcowych piątków (okres Wielkiego Postu)

8.30 - Godzinki o Męce Pańskiej

9.00 - Uroczysta śpiewana Droga Krzyżowa

10.00 - Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym

11.00 - Msza św. z formularza o Krzyżu Chrystusa i uczczenie relikwi Krzyża świętego

Nowenna do św. Antoniego z Padwy

9 wtorków przed 13 czerwca

18.00 - Msza św. z kazaniem o św. Antonim

- modlitwy nowennowe z odczytaniem próśb do św. Antoniego

- procesja eucharystyczna

- poświęcenie chleba św. Antoniego

Nowenna do św. Franciszka z Asyżu

od 25 września do 03 października

17.00 - Godzinki o św. Franciszku z Asyżu

17.30 - Koronka seraficka

18.00 - Msza św. z kazaniem

03 października, po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo TRANSITUS

Wielka Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP

od 29 listopada do 07 grudnia

18.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną

19.00 - Godzinki i Modlitwy nowennowe przed cudownym obrazem Matki Bożej Mirowskiej

Dni odpustowe w Sanktuarium:

13 czerwca - Święto św. Antoniego z Padwy

31 maja - Święto Nawiedzenia NMP