10 czerwca 2018

Pielgrzymka Dzieci I Komunijnch

Kalwaria Zebrzydowska i......ENERGYLANDIA

W sobotę, 09 czerwca odbyła się pielgrzymka Dzieci, które w tym roku przyjęły w naszej Parafii I Komunię św. Celem była Kalwaria Zebrzydowska. Z Pińczowa wyjechaliśmy punktualnie o godzinie 7.00. W atmosferze radości, dotarliśmy na kalwaryjskie wzgórze około 10.00. Po przyjeździe na miejsce, Rodzice, którzy towarzyszyli swoim Dzieciom, przebrali je w stroje komunijne. W sobotni, upalny dzień, do sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej przybyły rzesze ludzi z całej Polski - głównie dzieci komunijnych. O godzinie 11.00 uczetsniczyliśmy we Mszy św. dziękczynnej, w kaplicy Ukrzyżowania. Następnie, udaliśmy się przed cudowny obraz Matki Bożej, zawierzając Jej samych siebie i swoje rodziny. Po zrobieniu zdjęć i zakupie pamiątek, wróciliśmy do autokaru, żeby zacząć drugą część naszego wyjazdu - rekreacyjną. W tym celu, udaliśmy się w stronę Zatoru, do słynnej w całej Polsce Energylandii. Tutaj wszyscy - Dzieci z Rodzicami - oddali się isntemu szaleństwu trwającemu ładnych kilka godzin. Około 18.00 zmęczeni ale szczęśliwi wsiedliśmy do autokaru i wróciliśmy do Pińczowa. To był wspaniały dzień. Dziekujemy Panu Bogu za cudowne chwile spędzone razem.

RORATY Z MAŁYM GOŚCIEM NIEDZIELNYM 18.00