8 maja 2018

26 lat Koronacji Obrazu Matki Bożej Mirowskiej

Wspomnienia...

Cudownie jest wrócić wspomnieniami do chwil sprzed lat… Odżywają obrazy, przypominają się ludzie, wracają usłyszane słowa… Zapraszamy Was serdecznie do zakładki multimedia, w której znajduje się film archiwalny z Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Mirowskiej, której dokonał ówczesny nuncjusz apostolski abp Józef Kowalczyk, dnia 14 czerwca 1992 roku.

Niech czas spędzony przed monitorem lub telewizorem będzie pełnym porywów serca wspomnieniem tamtych chwil, a przede wszystkim, niech pobudzi do jeszcze mocniejszego pokochania Maryi w każdym dniu.

RORATY Z MAŁYM GOŚCIEM NIEDZIELNYM 18.00